Kategorie      
Novinky
Opravná tužka na laky automobilů

Jednoduchý a rychlý pomocník při menších poškozeních všech autolaků (metalické, perleťové a dvouvrstvé autolaky). NENÍ ZAPOTŘEBÍ VRCHNÍ BEZBARVÝ LAK OPRAVNÁ TUŽKA NA AUTO V BARVĚ VAŠEHO VOZU .... Nákup ZDE (opravná tužka...

více
BG Produkty - regenerace motorů, snížení spotřeby,hluku a emisí

Firma BG Products, Inc.  ve spolupráci s výrobci automobilových značek a dalších výrobců motorů vyvinuli speciální chemicko-technologické kapaliny, které odstraňují problémy při startování a nepravidelný chod motoru.    Obnovují funkci vstřikovacích...

více
SPEKTROFOTOMETR VISION - měření odstínů barev

  Spektrofotometr Vision - je přístroj nové generace a nabízí špičkové možnosti pro nalezení správného odstínu díky schopnosti identifikovat a vyhledat tisíce barevných receptur přímo na Vašem vozidle, i když není znám...

více

SPEKTROFOTOMETR VISION - měření odstínů barev

Úvod NovinkySPEKTROFOTOMETR VISION - měření odstínů barev

 

Spektrofotometr Vision

- je přístroj nové generace a nabízí špičkové možnosti pro nalezení správného odstínu díky schopnosti identifikovat a vyhledat tisíce barevných receptur přímo na Vašem vozidle, i když není znám kód barvy.

Vision identifikuje odstín přímo na očištěném vozidle poblíž poškozené oblasti. Nabízí spolehlivou identifikaci efektních(metalických, perleťových) i Uni odstínů. Výsledky tohoto přístroje, měřícího odstín ze tří úhlů, jsou velmi přesné.

Vision ukládá naměřená data a pomocí USB vstupu nebo bluetooth umožňuje jejich přenos ve formě hotové receptury do programu MIXIT Pro do počítače.

Vision je užitečný zejména v případě opravy složitějších odstínů, které vznikají vlivem odchylek v sériovém lakování automobilů nebo pokud se jedná o mimořádné odstíny, případně o odstíny s velkým množstvím nuancí. Vision usnadňuje identifikaci všech odstínů.

 

V současnosti každý výrobce nabízí více jak 60 000 odstínů.

 

Ročně je automobilovými výrobci představeno několik nových barevných odstínů a s tím související, mnohdy vysoký, počet barevných pododstínů. A celkový počet se bude neustále zvětšovat.

 

To vše dělá identifikaci správné barvy a přesné receptury stále složitějším úkolem pro všechny prodejce autolaků a autolakýrníky.

 

Copyright 2018 - 2021 © David Kučera - DK